Kadra merytoryczna

Organizacja The John Maxwell Team założona w marcu 2011 roku, przez Johna C. Maxwella i partnerów biznesowych Paula Martinelli i Scotta Fay, szybko stała się jedną z wiodących na i najszybciej rozwijających się na świecie organizacji szkoleniowych w obszarze personalnego oraz profesjonalnego rozwoju. Obecność Johna Maxwella w programie i współpraca z John Maxwell Company, ugruntowały tę znaczącą pozycję. Sukces ten możliwy był poprzez połączenie siły wizjonerów i praktycznej wiedzy z grupą wybitnie utalentowanych ludzi, wnoszących swoją indywidualną wartość i bez reszty oddanych każdemu z aspektów programu.

„Kiedy rozpoczęliśmy program, John powiedział: Chcę, aby ludzie korzystający z tego programu, byli wyposażeni w najlepszą wiedzę i najlepsze szkolenia oraz aby otrzymali odpowiednie wsparcie, niezbędne do tego, by mogli z sukcesem rozwijać siebie i innych ludzi wokół. I wiedziałem, że jest to moje zadanie, a John, podążając z nami, wyposaży nas w mapę drogową, w tej podróży” ~ Prezydent John Maxwell Team..

Przekraczać oczekiwania i wyposażać Cię w najważniejsze składniki budujące Twój sukces – oto jest nasze przyrzeczenie!

Dołącz do zespołu Johna już dzisiaj!


Główni wykładowcy

John C. Maxwell Założyciel
Od ponad 40 lat John pomaga światu zrozumieć czym jest prawdziwe przywództwo oraz wyposaża swoich uczniów w wiedzę i narzędzia, by mogli skutecznie odpowiedzieć na swoją wewnętrzną potrzebę przywództwa. John wnosi do JMT wizję i doświadczenie, ucząc członków swojej organizacji jak być najlepszymi, świadomymi swojej siły pozytywnego wpływu liderami.
Read More
Chris Robinson Wykładowca - Sprzedaż
Chris jest międzynarodowym mówcą i coachem, pracującym z managerami przedsiębiorstw. Jego podróż w kierunku przywództwa rozpoczęła się, kiedy był przedstawicielem handlowym, pracującym dla jednego z największych dostawców usług samochodowych w USA. Jako manager sprzedaży, w ciągu pięciu lat, Chris znacząco przyczynił się do rozwoju firmy z 18 do ponad 700 pracowników. Jego siła wpływu i umiejętność rozwijania ludzi, zaowocowały rozpoczęciem własnej działalności szkoleniowej R3 coaching.
Read More
Mark Cole CEO w John Maxwell Company
Mark Cole pełni rolę prezesa zarządu we wszystkich firmach i organizacjach Johna Maxwella. Jako lider, posiada ponad 25-letnie doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołów, co sprawia, że odgrywa integralną rolę w budowaniu marki Johna Maxwella. Mark z oddaniem rozwija liderów oraz ich zespoły. Jego doświadczenie pochodzi zarówno z biznesu jak i sektora non-profit, a on sam prowadził firmy przez czasy trudnych wyzwań, pułapek ekonomicznych, barier rozwoju oraz problemów komunikacji w zespołach.
Read More


Polscy szkoleniowcy

Iwona Polkowska JMT Poland
Dorota Cebartowska JMT Poland
Halina Rygiel JMT Poland
Alicja Skręta JMT Poland
Kamil Tomala JMT Poland
Andrzej Maciejewski JMT Poland